Strona główna » Aktualności » strona: 8

Aktualności

Najnowsze informacje związane z Schroniskiem, Puławami oraz turystyką w regionie.
Wielkanoc 2016

Wielkanoc 2016

2016-03-21
---
ZMIANA CENNIKA USŁUG W SZKOLNYM SCHRONISKU MŁODZIEŻOWYM W PUŁAWACH

ZMIANA CENNIKA USŁUG W SZKOLNYM SCHRONISKU MŁODZIEŻOWYM W PUŁAWACH

2016-01-15
Szanowni Państwo, Informujemy, że z dniem 1 lutego 2016 roku nastąpi zmiana cen usług świadczonych przez Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Puławach. Ulegną zmianie ceny noclegów oraz wyżywienia.Szczegółowy cennik już dziś dostępny jest na stronie schroniska. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
---
Wesołych Świąt ! - Boże Narodzenie 2015 r.

Wesołych Świąt ! - Boże Narodzenie 2015 r.

2015-12-23
---
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej

2015-10-15
Szanowni Państwo Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Puławach.  Lokalizacja to nasz największy atut. Schronisko położone jest w samym sercu słynnego z walorów krajoznawczo - turystycznych " TROJKĄTA LUBELSKIEGO" ( Puławy - Kazimierz Dolny - Nałęczów).  
To idealne miejsce miejsce na wypoczynek turystyczny dla grup młodzieży oraz osób indywidualnych. Dysponujemy 120 miejscami noclegowymi - w pokojach wieloosobowych oraz 1,2 i 3 os. z umywalkami i łazienkami.  Do dyspozycji gości świetlica z telewizorem, stół do ping - ponga, kuchnia samoobsługowa oraz wi fi. Teren schroniska jest ogrodzony, oświetlony, monitorowany, z dużym bezpłatnym parkingiem oraz miejscem na ognisko. 
ZAPRASZMY SZKOŁY I GRUPY ZORGANIZOWANE NA KOLONIE I ZIMOWISKA. OFERUJEMY ATRAKCYJNE CENY DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ  AKADEMICKIEJ ORAZ NAUCZYCIELI.  Zachęcamy do odwiedzenia okolicznych miejscowości w tym Czarnolasu, Zwolenia, Lublina oraz Kozłówki.  Na najamłodszych czeka wiele atrakcji. Zachęcamy do odwiedzenia Obserwatorium Astronomicznego w Puławach oraz miejsc jedynych w swoim rodzaju, których nie znajdą nigdzie więcej: Parku Labiryntów i Miniatur w Rąblowie Muzeum Nietypowych Rowerów w Gołębiu Kuźni i Parku Edukacujno - Rekreacyjnego - Owadolandia w Wojciechowie  Farmy Iluzji w Mościskach.  Wraz z nadejsciem zimy zapraszamy do skorzystania z oferty pobliskich stoków narciarskich: w Rąblowie, Kazimierzu Dolnym oraz Parchatce ( zaledwie 2 km od schroniska !) 
---
Kino samochodowe w Puławach - III edycja

Kino samochodowe w Puławach - III edycja

2015-07-17
Już dziś po raz trzeci (od 17 - 19 lipca 2015 ) mieszkańcy Puław, okolicznych miejscowości oraz goście zyskają możliwość udziału w dośc nietypowych seansach filmowych - w kinie samochodowym. Trend ten dotarł do Europy ze Stanów Zjednoczonych i zaskarbił sobie sympatię wśród wielu amatorów kina. Puławy to jedno z nielicznych miejsc, które dysponuje warunkami do zorganizowania takiego przedsięwzięcia - ze względu na duży parking oraz wystarczającą odległość od zabudowań. Seansy odbywają się na parkingu przy Puławskim Parku Naukowo - Technologicznym ( przy ul. Mościckiego 1) i trwają od 21. 30 do późnych godzin nocnych. Jednorazowo parking może pomieścić ok. 2000 aut. Nie zapomniano także o widzach niezmotoryzowanych, dla których przygotowano miejsca siedzące. Na teren parkingu można dojechać i wrócić korzystając z usług taksówkarzy. Przygotowali oni dla swoich klientów atrakcyjne rabaty. 

W tym roku seansy filmowe zostały podzielone na trzy bloki tematyczne: 

Piątek (17 lipca). Z nutą dreszczyku:

Kod nieśmiertelności, reż.: Duncan Jones

Labirynt, reż.: Denis Villeneuve

Sobota (18 lipca). Na fali emocji:

Iluzja, reż.: Louis Leterrier

Angielska robota, reż.: Roger Donaldson

Niedziela (19 lipca). Podróżując w czasie:

Królowie lata, reż.: Jordan Vogt-Roberts

O północy w Paryżu, reż.: Woody Allen

ZAPRASZAMY. 
---
Wielkanoc 2015

Wielkanoc 2015

2015-04-02
---
Nadchodzące imprezy kulturalne i atrakcje turystyczne w Puławach i okolicy 2015

Nadchodzące imprezy kulturalne i atrakcje turystyczne w Puławach i okolicy 2015

2015-01-24
Wraz z nowym rokiem serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Puławach. Bliskie sąsiedztwo stoków narciarskich sprawia, że mają Państwo okazję cieszyć się urokami białego szaleństwa. To jednak nie jedyne atrakcje, jakie czekaja nie tylko w mieście ale i okolicy. Organizatorzy imprez dołożyli wszelkich starań, by wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.
Więcej informacji o planowanych wydarzeniach kulturalnych znajdą Państwo w kalendarium dostępnym pod adresem: http://www.um.pulawy.pl/g2/2015_01/21026_fileot.pdf

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
---
Święta Bożego Narodzenia 2014

Święta Bożego Narodzenia 2014

2014-12-22
---
Sezon narciarski 2014/2015

Sezon narciarski 2014/2015

2014-12-14
W okolicy Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Puławach, ruszyły już pierwsze wyciągi. Od 29 listopada funkcjonuje ten usytuowany w Rąblowie ( 20 km od schroniska), gdzie na narciarzy czekają trasy o długości 120 i 160 m. Od 3 grudnia szusować można w Kazimierzu Dolnym ( 12 km od schroniska) na trasie 590 m. Na pobliskim stoku narciarskim usytuowanym w Parchatce ( 2 km od schroniska) trwa naśnieżanie. Wkrótce również otwarcie sezonu a wraz z nim nowe trasy do nauki jazdy oraz aż 940 m tras narciarskich. 

Wszystkich amatorów białego szaleństwa zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Puławach. Do dyspozycji gości pokoje z łazienkami, umywalkami oraz wieloosobowe w atrakcyjnych cenach. 

Szczegółowe informacje pod numerem tel: 81 886 33 67 - RECEPCJA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
---
WSZYSTKIE STRONY ŚWIATA

WSZYSTKIE STRONY ŚWIATA

2014-11-14
7 listopada rozpoczęła się piąta edycja Puławskiego Festiwalu Muzycznego Wszystkie Strony Świata, która potrwa do 15 listopada. W tym roku w programie znalazła się klasyka, jazz, muzyka etniczna, hardrock i muzyka alternatywna. Wysoki poziom artystyczny festiwalu zapewnia obecność Balanescu Quartet, Anny Serafińskiej, Jarosława Bestera z zespołem oraz elity skupionej w orkiestrze Młoda Polska Filharmonia z solistką Sonig Tchakerian.

Szczegółowy program znajduje się na stronie: http://festiwalwss.pl/program/
Bilety są do nabycia w kasach Puławskeigo Ośrodka Kultury Dom Chemika przy ul. Wojska Polskiego 4

Ceny biletów:

* 15 zł na wszystkie wydarzenia w sali POK
* przy zakupie co najmniej 3 biletów na różne koncerty przez jedną osobę - cena jednego bietu wynosi 10 zł
* Koncerty w Klubie  Muzycznym Smok i kościele św. Brata Alberta - wstęp wolny
* Akredytowani dziennikarze - wstęp wolny na wszystkie koncery
* Dzieci, uczniowie, studenci, emeryci, renciści, studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku, członkowie Klubu Seniora - wstęp wolny na wszystkie koncerty, po okazaniu odpowiedniego dokumentu.

Wstęp wolny dotyczy miejsc na balkonie, miejsca na parterze będą udostępniane po zamknięciu kas. 
---
Przejdź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
cms83 © 2011 Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Puławach